Naturalna apteczka podróżna – co warto zabrać ze sobą na urlop

Mężczyzna z plecakiem

Jak przygotować się do podróży, aby wypoczynek był przyjemny a wspomnienia pozytywne? Oczywiście, do naszej walizki zabrać dodatkowo kilka rzeczy, które uchronią nas przed nieprzyjemnymi wrażeniami związanymi z utratą zdrowia!

Moje osobiste doświadczenie osoby, która ponad rok bez przerwy podróżuje i mieszka w różnych miastach pokazuje, że najpoważniejszym problemem z jakim nasz organizm się styka podczas podróży jest jakość wody pitnej. Woda o słabej jakości może nie tylko spowodować problemy, ale i całkowicie zepsuć nasz urlop. Latem, bardzo dużo wody tracimy razem z potem i możemy łatwo zakłócić nasz balans wodny.

Razem z utratą płynów, tracimy także niezbędne minerały, co jest szczególnie niebezpieczne podczas upałów. Dlatego radzimy pić minimum 30 ml wody na każdy kilogram naszej masy ciała. Wody czystej, o dobrej jakości, ze zbilansowaną ilością minerałów. Pamiętajmy, że najlepiej jest pić samą wodę. Soki, herbata, kawa, napoje, kompoty, zupy to tak naprawdę jedzenie w postaci rzadkiego płynu. Zalecamy pić po prostu wodę.

Coral-mine
kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu, dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

W tym miejscu mogę polecić „filtr kieszonkowy”, który warto mieć zawsze ze sobą w podróży. Jest to Coral-Mine, którego właściwości sprawiają, że wystarczy wrzucić jedną torebeczkę wody do 1,5-litrowej butelki, aby wzbogacić wodę o korzystne minerały, oraz usunąć z wody niewidoczne zanieczyszczenia. Dzięki temu, podczas urlopu będziemy się cieszyć świetnym samopoczuciem oraz mocnym zdrowiem.

silver-max
kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu, dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

A co, gdy mimo wszystko przeziębiliśmy się podczas podróży? Spokojnie, najlepszym lekarstwem będzie rozczyn srebra koloidalnego Silver-Max. Efektywnie zwalcza ponad 650 przyczyn wirusowych i infekcyjnych zachorowań, pomaga uporać się z ostrymi infekcjami wirusowymi, zapobiega chorobom układu trawiennego, zapaleniom spojówek, odkaża zadrapania, skaleczenia oraz oparzenia. Działa pozytywnie nawet na ukąszenia komarów!

 

Opakowanie Pau D'arco
kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu, dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

Polecamy także korę Pau D’arco – naturalny środek antybakteryjny oraz antywirusowy. Zażyj 3-5 kapsułek gdy tylko poczujesz, że bierze cię przeziębienie.

 

evening-formula
kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu, dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

Dla osób, które nie mogą zasnąć w drodze, albo z powodu zmiany strefy czasowej, istnieje świetny sposób – 1 lub 2 kapsułki Evening Formula przed snem. Dzięki zawartych w nich ziołom uspokajającym będzie można spokojnie odpoczywać w objęciach Morfeusza całą noc i nabrać sił dla nowych wrażeń.

 

Natomiast dla osób, które lubią zażywać kąpieli słonecznych oraz są zwolennikami pięknej, brązowej opalenizny, polecam na wszelki wypadek mieć przy sobie Olejek z emu. W ciągu kilku minut jest on w stanie uśmierzyć ból, zaczerwienienia, podrażnienia, obrzęki oraz sprzyja regeneracji skóry. Warto także zainteresować się antydoksykantem, który złagodzi szkodliwe działanie promieni UV. W tym miejscu mogę polecić H-500, fantastyczny antydoksykant, który pozwoli cieszyć się energią przez cały dzień.

Opakowanie z olejkiem Emuh500

kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu,
dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

A co z jedzeniem? W trakcie lata polecam oczywiście zaspokajać głód warzywami i owocami, jednak jeżeli chwilowo nie mamy do nich dostępu lub nie mamy możliwości przygotowania z nich posiłku, warto mieć ze sobą kilka malutkich, jednorazowych paczek cocktailu „Daily Delicious”, które wystarczy rozcieńczyć wodą. Są źródłem witamin i składników mineralnych, przy czym są po prostu niesamowicie smaczne!

Daily delicious MalinaDaily delicious Czekolada

kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu,
dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

Jeżeli zatruliśmy się czymś nieświeżym, ratujemy się dużą ilością wody niegazowanej z wymienionymi powyżej Coral-Mine oraz Silver-Max. Przyspieszają one wydalanie toksyn. W takiej sytuacji pomoże też Colo-vada Mix, czyli kaolin, który w naszym układzie trawiennym zwiększa swoją objętość wielokrotnie i pochłania toksyny. Jest w stanie pochłonąć 40 razy więcej toksyn niż jego masa. Na koniec polecam Assymilator, który dzięki fermentom roślinnym sprzyja odnowieniu działania flory bakteryjnej.

silver-maxOpakowania z produktem Colovada Mixassimilator

kliknij na zdjęcie aby poznać cenę produktu,
dowiedz się jak uzyskać 20% zniżki

A więc, nasza „apteczka zdrowia” jest gotowa! Bilety na samolot także. Jedziemy! Życzę przyjemnej podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Roksołana JerczenkoOtrzymaj bezpłatną konsultację on-line od dyplomowanego lekarza medycyny!

Bezpłatna konsultacja on-line »

Otrzymaj 20% zniżki na wszystkie produkty polecane w tej witrynie!

Jak zamówić? »