Woda

WodaKrople odbijające się od wody stanowi 70% naszego ciała. Organizm potrzebuje wody o konkretnych właściwościach chemicznych i fizycznych, aby móc ją dostarczyć komórkom. Jeżeli otrzymuje inną, poświęca swoją energię oraz zasoby, aby przetworzyć wodę na prawidłową.

Czy wiesz, że możemy polepszyć swoje zdrowie pijąc wodę?

Woda, którą pijemy na co dzień, nawet źródlana czy mineralna, jest daleka od wody, która znajduje się w naszym organizmie. Nasz organizm potrafi, niczym laboratorium chemiczne, przetworzyć wodę na dostępną biologicznie, jednak traci przy tym mnóstwo energii i zasobów, które mogą być wykorzystane na inne cele, takie jak walkę z chorobami.

Co należy pić?

Należy pić wodę, która jest łatwo przyswajalna biologicznie. Taka woda posiada szereg parametrów:

Jest strukturyzowana. Woda posiada swoją strukturę, którą możemy ujrzeć po zamrożeniu. Okazuje się, że struktura wody w organizmie ma duże znaczenie dla naszego zdrowia i budowy komórek.

Potencjał REDOX. Woda może posiadać ładunek ujemny lub dodatni. Najbardziej korzystna dla nas woda posiada potencjał -70mV a pijemy najczęściej wodę o potencjale +200mV. Te 270mV różnicy, to realnie krótszy czas życia, energia, którą musimy zużyć, aby przetworzyć wodę na minusowy ładunek.

Odczyn pH. Odczyn środowiska naturalnego wynosi 7, środowiska kwasowego 1, a zasadowego 14. pH krwi i limfy to 7,35-7,45. Równowagę kwasowo-zasadową musimy utrzymywać przez całe nasze życie. Dużo, z tego co jemy zakwasza nasz organizm: cukier, mąka pszenna, ocet, woda gazowana, działalność pasożytów, a także same procesy życiowe. Stale utrzymujemy nasz odczyn, tracąc na tym wapno, magnez, sód. Tracimy te pierwiastki z naszych tkanek kostnych, skóry, zębów, włosów. Potrzebujemy wody, która wspiera nasz odczyn.

Skąd wiemy, jaką wodę należy pić?

Są dwa miejsca na ziemi, gdzie ludzie dożywają wieku ponad 100 lat, są aktywni fizycznie, pełni życia i nie są obciążeniem dla swoich bliskich. Wyspa Okinawa w Japonii i Dolina Hunza – tereny między Pakistanem a Indiami.

Wyspa Okinawa, rafy koralowe     Dolina Hunza

Rafy koralowe wokół wyspy Okinawa i szczyty gór nad Doliną Hunza.

Odbyły się dwie naukowe ekspedycje, aby zbadać, dlaczego ludzie żyją tam tak długo. Badano wszystko – warunki życia, warunki ekologiczne, powietrze jedzenie, wodę. Nie znaleziono żadnych cech wspólnych oprócz wody. Woda w tych regionach posiada ładunek -500mV, a więc niesie energię życia. Dlaczego woda ma tam takie parametry? Wyspa Okinawa to tereny starodawnej rafy koralowej – woda filtruje się przez pokłady koralowe, zaś w Dolinie Hunza pije się wodę spływającą z lodowca.

Ile należy pić?

Wzór na niezbędną ilość wody jest prosty: minimum 30 ml na każdy kilogram. Osoba ważąca 50 kg powinna wypić 1,5 litra wody.

Jak uzyskać wodę o najlepszych właściwościach?

Tutaj pojawia się problem, ponieważ nawet woda źródlana, czy mineralna nie posiada cech, których potrzebujemy. Z pomocą przyjdą nam suplementy diety firmy Coral, które gorąco polecam. Wystarczy dodać do 1,5-litrowej butelki wody poniższe składniki, po jednej sztuce (istnieje też możliwość zamówienia zestawu):

koral-maynassimilatorh500Coral Lecithin

kliknij na zdjęcia powyższych produktów, aby poznać ich cenę
dowiedz się, jak uzyskać 20% zniżki

Tak przygotowaną wodę należy wypić w przeciągu jednego dnia, po kilkunastu godzinach woda ponownie traci swoje właściwości.

Efekty lepszego samopoczucia można odczuć już po okresie 1-2 miesięcy.

Gdzie kupić?

Zakup powyższych suplementów jest nieco problematyczny, ponieważ produkowane są w Ameryce i sprzedaje je tylko jedna firma. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny opis jak zamówić produkty Coral.

 

Krok 2 – oczyszczenie organizmu »

Roksołana JerczenkoOtrzymaj bezpłatną konsultację on-line od dyplomowanego lekarza medycyny!

Bezpłatna konsultacja on-line »

Otrzymaj 20% zniżki na wszystkie produkty polecane w tej witrynie!

Jak zamówić? »